Kursy dla młodzieży

ZAPISZ SIĘ
JUŻ TERAZ

 • materiały kursowe
 • e-learning
 • e-dziennik
 • testy online
 • możliwość podejścia do egzaminu Cambridge
 • fiszki elektroniczne

Wybierz jedną z dwóch klas

Pierwszy kontakt z nami?

Poznaj nasze klasy i dobierz odpowiednią dla siebie.

Języki Katowice
szkoła dla ludzi z pasją!

Economy Class
 • 2 lekcje po 60 minut tygodniowo
 • materiały kursowe
 • e-learning
 • e-dziennik
 • możliwość podejścia do egzaminu
  po 2 latach nauki

Chcesz być dobry w szkole z języka angielskiego, ale masz wiele innych zainteresowań? Wybierz Economy Class. Tutaj poznasz solidne podstawy – pokonasz wstyd przed rozmową, a testy w szkole staną się formalnością. Zdanie matury będzie proste!

Comfort Class
 • 4 lekcje po 60 minut tygodniowo
 • materiały kursowe
 • e-learning
 • e-dziennik
 • możliwość podejścia do egzaminu
  po 1 roku nauki

Marzysz o studiach za granicą? Chcesz osiągać świetne wyniki na olimpiadach językowych lub potrzebujesz egzaminu Cambridge? Comfort Class jest zdecydowanie dla Ciebie! Ten intensywny kurs językowy umożliwia zdanie egzaminu zewnętrznego już po jednym roku nauki.

Kontakt

11 + 10 =

Tu jesteśmy

Języki Katowice w ZKSO nr 1
ul. Kobylińskiego 4
40-026 Katowice

Angielski dla młodzieży – Katowice

Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym to cenny atut z punktu widzenia wielu placówek edukacyjnych, firm oraz wielu innych instytucji. W przypadku starania się o studia lub dobrą pracę za granicę, posiadanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość angielskiego to wręcz konieczność.

Specjalnością naszej szkoły są intensywne kursy językowe dla młodzieży. Skierowane są do uczniów powyżej 12 roku życia, którzy chcą podszkolić się w języku angielskim oraz nauczyć się posługiwać nim w praktyce. Oferujemy kursy w programie rocznym lub dwuletnim, które zakończone są certyfikowanymi egzaminami na danym poziomie. Chcesz swobodnie rozmawiać z native speakerami, podróżować po świecie, a może nawet rozpocząć studia lub pracę w kraju anglojęzycznym? Nasze kursy języka angielskiego pozwolą Ci zdobyć niezbędne umiejętności językowe i uzyskać prestiżowy, międzynarodowy certyfikat.

Kurs angielskiego dla młodzieży w Katowicach – jaki wybrać?

Nasi kursanci mają do wyboru naukę języka angielskiego w klasie Economy lub Comfort. W pierwszym wariancie, lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu, a opanowanie określonego poziomu znajomości angielskiego trwa dwa lata. W przypadku wariantu Comfort, uczniowie mają 4 lekcje w tygodniu, a nauka danego poziomu trwa rok. Którą klasę wybrać? Jeśli chcesz podszkolić się w angielskim, ale jednocześnie masz wiele innych zajęć, wybierz klasę Economy, gdzie lekcje odbywają się tylko dwa razy w tygodniu. Jeśli natomiast zależy Ci na opanowaniu języka angielskiego do perfekcji, a w przyszłości planujesz wyjazd za granicę, klasa Comfort to najlepszy wybór. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy Master Class, w ramach której kursanci uczestniczą w dodatkowych lekcjach przygotowujących do egzaminu Cambridge.

Nauka angielskiego dla nastolatków – kursy na różnych poziomach

Nasze kursy językowe dla młodzieży skierowane są do nastolatków, którzy w niewielkim stopniu znają angielski i chcą nauczyć się posługiwać nim w codziennych sytuacjach, jak również do młodzieży, która zdążyła już dobrze opanować podstawy, ale chce osiągnąć wyższy poziom znajomości języka i zdać egzamin na poziomie B1, B2, C1, czy nawet C2.

Nasza oferta kursów angielskiego dla młodzieży obejmuje poziomy w skali CEFR – od A2 Key for Schools aż do C2 Proficiency, który świadczy o opanowaniu języka w stopniu porównywalnym do native speakerów. Przed rozpoczęciem nauki, nasi kursanci przechodzą etap kwalifikacji, którego celem jest właściwe określenie poziomu znajomości języka i skierowanie ucznia na odpowiedni kurs.

Nasze kursy językowe dla młodzieży w Katowicach stanowią doskonały wybór dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności językowe i wejść na wyższy poziom znajomości angielskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Przyjdź:
Języki Katowice w ZKSO nr 1
ul. Kobylińskiego 4,
Katowice 40-026