Strefa ucznia

Egzaminy

Proponujemy klientom to co sami stosujemy: wiarygodne kwalifikacje Cambridge.
Jesteśmy Cambridge Pretesting Centre. Co pół roku organizujemy dla naszych kursantów próbne sesje egzaminacyjne na bazie materiałów Cambridge Assessment English, pomagając w ten sposób tworzyć wiarygodne materiały egzaminacyjne Cambridge Assessment.
We współpracy z British Council współorganizujemy sesje egzaminacyjne w naszych placówkach.
Języki Katowice ma status Cambridge English Qualifications Trained Agent 2019.

Proponujemy klientom to co sami stosujemy: wiarygodne kwalifikacje Cambridge.


Jesteśmy Cambridge Pretesting Centre. Co pół roku organizujemy dla naszych kursantów próbne sesje egzaminacyjne na bazie materiałów Cambridge Assessment English, pomagając w ten sposób tworzyć wiarygodne materiały egzaminacyjne Cambridge Assessment.


We współpracy z British Council współorganizujemy sesje egzaminacyjne w naszych placówkach.


Języki Katowice ma status Cambridge English Qualifications Trained Agent 2019.

Schemat poziomów
Cambrigde English Exams

Common European Framework of Reference (FILM)

Cambrigde English Scale (FILM)

Basic Independent Proficient
PRE
A1
A1 A2 B1 B2 C1 C2
więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej
Basic
PRE
A1
A1 A2
więcej więcej więcej
Independent
B1 B2
więcej więcej
Proficient
C1 C2
więcej więcej

International English Language Testing System

Egzamin Cambridge

Lubisz język angielski, a posługiwanie się nim nie sprawia Ci problemu? A może chciałbyś wyjechać za granicę w ramach wymiany studenckiej lub podjąć pracę w anglojęzycznej firmie? Z pewnością przyda Ci się jeden z certyfikatów, dzięki któremu potwierdzisz swoje językowe umiejętności. Cambridge Pretesting Centre działające w ramach szkoły JĘZYKI KATOWICE przygotuje Cię do zdania niezbędnych egzaminów od poziomu Pre-A1 aż do C2. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Certyfikowane egzaminy Cambridge English w zasięgu Twojej ręki!

W ramach nauki w naszej szkole przygotujesz się, a także zdasz egzamin z języka angielskiego na jednym z wybranych poziomów: FCE (B2 First Certificate), CAE (C1 Advanced) lub CPE (C2 Proficiency). Każdy z uzyskanych certyfikatów honorowany jest zarówno przez polskie, jak i zagraniczne firmy czy uczelnie oraz umożliwia — w zależności od zdanego poziomu podjęcie nauki lub pracy na różnych stanowiskach: od studenta wymiany zagranicznej aż po kadrę kierowniczą czy stanowiska dyplomatyczne.

Egzamin First Certificate to dopiero początek drogi do swobodnej komunikacji z całym światem

Dzięki współpracy z British Council oferujemy naszym kursantom możliwość podejścia do profesjonalnych, uznawanych na całym świecie egzaminów z języka angielskiego, z których certyfikaty są honorowane przez najbardziej znane i największe firmy. Zdanie FCE, CAE czy CPE to nie tylko satysfakcja z potwierdzenia swoich umiejętności, ale też przepustka do świata bez barier językowych, możliwość zwolnienia z egzaminów czy szansa na podjęcie dochodowej pracy w dowolnym miejscu na świecie, gdzie używany jest angielski. Certyfikat C1 umożliwia uzyskanie w MSZ stopnia dyplomatycznego, pozwala uczyć w szkołach czy podjąć naukę na brytyjskiej uczelni.

Nie czekaj — już dziś podnieś poziom angielskiego i sprawdź, jak poradzisz sobie przed egzaminatorem. Podejmij wyzwanie, w którym stawką jest doskonała znajomość języka angielskiego.

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły lub sprawdzić terminy kursów — napisz do nas. Do zobaczenia!

Egzaminy z języka angielskiego

Marzysz o edukacji lub karierze za granicą? Chcesz uczyć się lub pracować w Wielkiej Brytanii, a może w Stanach Zjednoczonych? Zacznij od nauki języka angielskiego i zdania egzaminu międzynarodowego Cambridge English Exam!

Szkoła JĘZYKI KATOWICE oferuje intensywne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia przygotowują kursantów do egzaminów z języka angielskiego na różnym poziomie w skali CEFR, od Pre-A1 Starters do C2 Proficiency (CPE).

Jaki egzamin z angielskiego?

Przed przystąpieniem do nauki języka angielskiego, nasi uczniowie są kwalifikowani na kurs na podstawie rozmowy z lektorem, a w przypadku młodzieży – testu pisemnego lub testu online oraz rozmowy z lektorem. Na podstawie uzyskanych wyników, kursanci są przydzielani do grup o odpowiednim stopniu zaawansowania, a po jego ukończeniu zdają egzamin na takim właśnie poziomie.

Każdy poziom w powszechnie używanej, międzynarodowej skali CEFR określa posiadane umiejętności językowe i w określonym zakresie przygotowuje do swobodnego komunikowania się i funkcjonowania w krajach anglojęzycznych.

Egzamin Young Learners w Katowicach

Nauka języka angielskiego od wczesnych lat przynosi najlepsze rezultaty. Dzieci uczą się chętnie i błyskawicznie opanowują materiał, zwłaszcza jeśli jest on zaprezentowany w przystępny sposób i jest dostosowany do dziecięcych zainteresowań.

W naszej szkole uczymy dzieci podstaw języka angielskiego już od wczesnych lat, zarażając je swoim entuzjazmem i mobilizując do pierwszych osiągnięć językowych. Najmłodsi kursanci po ukończeniu odpowiedniego kursu mogą przystąpić do egzaminu Pre A1 Starters, A1 Movers lub A2 Flyers. Zdanie egzaminu z języka angielskiego to dla maluchów ważne osiągnięcie, które zapewnia im poczucie dumy i satysfakcji z własnych umiejętności i skutecznie mobilizuje do dalszej nauki. Ucząc się angielskiego już od wczesnych lat, dzieci zdobywają solidne podstawy i łatwiej przychodzi im nauka na kolejnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia dla najmłodszych opierają się na polisensoryce, która jest niezawodną metodą w zakresie nauki języków obcych i nie tylko. Ten sposób nauczania polega na angażowaniu różnorodnych zmysłów podczas zajęć, czego rezultatem jest szybkie przyswajanie nowych informacji. Ciekawe ćwiczenia, inscenizacje, piosenki, rymowanki oraz rozmaite aktywności znacznie ułatwiają najmłodszym opanowanie przerabianego materiału. Całość dopełnia przyjazna atmosfera, która towarzyszy nam na każdych zajęciach. Egzaminy dla dzieci odbywają się w naszej placówce w Katowicach, co jest mniej stresujące dla młodych kursantów.

Egzamin KET – Katowice

Poziom Key for Schools dedykowany jest uczniom starszych klas szkoły podstawowej. Podczas przygotowań do egzaminu, uczeń rozwija swoje umiejętności w zakresie codziennych rozmów na proste tematy. Egzamin KET jest poświadczeniem praktycznej znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym i otwiera kursantom drogę do nauki poziomu średnio-zaawansowanego.

Egzamin PETfS w Katowicach

B1 Preliminary for Schools (w skrócie PETfS) to pierwszy z dwóch poziomów średnio zaawansowanych w nauce języka angielskiego. Kurs skierowany jest do dzieci, które owocnie zakończyły naukę na poziomie A2 i dobrze opanowały proste struktury gramatyczne oraz podstawowe słownictwo na poziomie Key for Schools. Preliminary for Schools to etap, który koncentruje się przede wszystkim na zastosowaniu języka angielskiego w praktyce. Uczeń przystępujący do egzaminu PET potrafi już odnaleźć się w różnych sytuacjach z codziennego życia, wyrażać swoje zdanie na określony temat oraz rozumie opisane prostym językiem informacje. Zdanie egzaminu Preliminary for Schools potwierdza gotowość ucznia do rozpoczęcia nauki na bardziej zaawansowanych poziomach angielskiego, które są kluczowe dla swobodnego porozumiewania się w tym języku.

Do egzaminów PET w Katowicach przygotowujemy dzieci oraz młodzież, które zdały test A2 Flyers i Key for Schools, bądź znają już podstawy językowe i mogą od razu rozpocząć naukę na poziomie średnio-zaawansowanym.

Egzamin FCE – Katowice

Jaki egzamin z angielskiego daje największe możliwości? Szerokim uznaniem na międzynarodowym polu cieszą się egzaminy z angielskiego FCE, czyli B2 First. Są one uznawane przez wiele placówek edukacyjnych oraz instytucji. Egzamin angielski FCE świadczy o umiejętności komunikacji w szerokim zakresie, swobodnego wyrażania swojej opinii oraz aktywnego uczestnictwa w dyskusjach o różnych kontekstach. Jedziesz na wymianę studencką, a może myślisz o studiach lub karierze za granicą? Certyfikowany egzamin First (FCE) daje duże możliwości w zakresie edukacji, jak również pracy zawodowej w państwach, w których głównym językiem komunikacji jest język angielski. Jest to najwyższy poziom przygotowany z myślą o młodzieży. Można do niego przystąpić od 12 do ukończenia 18 roku życia bądź ukończenia szkoły średniej.

Egzamin Advanced Katowice

Wyższy poziom znajomości języka angielskiego zapewnia egzamin Advanced, do którego również przygotowujemy w naszej profesjonalnej szkole. Kursy na poziomie C1 Advanced przygotowują do posługiwania się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym, co daje pełną swobodę komunikacji w różnych sytuacjach na co dzień, na uczelni oraz w pracy. Pozytywny wynik egzaminu Advanced otwiera drogę do studiów oraz pracy w renomowanej firmie zagranicznej. Możesz aktywnie uczestniczyć w seminariach akademickich, konferencjach oraz negocjacjach biznesowych.

Egzamin Proficiency w Katowicach

Studia doktoranckie w prestiżowej szkole w Wielkiej Brytanii, praca w międzynarodowej firmie o wysokim statusie, rozwój kompetencji zawodowych. Egzamin C2 Proficiency (CPE) otwiera szeroki zakres możliwości w dziedzinie edukacji, jak również rozwoju zawodowego w krajach anglojęzycznych. Możesz realizować swoje marzenia o studiach podyplomowych lub doktoranckich na zagranicznej uczelni bądź też zdobyć stabilną pracę w renomowanej instytucji. Egzamin Proficiency to najwyższy stopień zaawansowania w języku angielskim, co wiąże się z dużym prestiżem i rozbudowanymi możliwościami. Certyfikat CPE stanowi najlepsze potwierdzenie perfekcyjnej znajomości języka i jest uznawany przez ogromną liczbę placówek edukacyjnych oraz instytucji w całej Wielkiej Brytanii i nie tylko.

Certyfikowane egzaminy z języka angielskiego – dlaczego warto?

Egzaminy z języki angielskiego Cambridge English są uznawane praktycznie na całym świecie. Zarówno gdy chcesz studiować w kraju, jak i wtedy, gdy planujesz wyjazd za granicę, posiadanie certyfikatu First, Advanced czy Proficiency daje Ci większe możliwości i otwiera drzwi do wielu poważanych instytucji. Z certyfikatem CAE (C1 Advanced) możesz z powodzeniem starać się o uzyskanie stopnia dyplomatycznego w MSZ lub uczyć języka angielskiego w szkołach. Egzamin CPE Proficiency (C2) gwarantuje jeszcze szerszy zakres możliwości i ułatwia wspinanie się na szczeblach kariery zawodowej.

W obecnych czasach, pracodawcy nie mogą narzekać na brak osób chętnych do pracy. Duża liczba kandydatów na jedno stanowisko przekłada się na ogromną konkurencyjność w tym zakresie. Certyfikowane egzaminy z języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym pozwolą Ci wyróżnić się na tle innych kandydatów i zyskać w oczach pracodawców. W ten sposób zdobędziesz większe szanse na zatrudnienie w renomowanej firmie na wysokim stanowisku. Certyfikaty językowe FCE, CAE czy CPE są szeroko rozpoznawalne w środowiskach biznesowych jako doskonałe potwierdzenie znajomości języka angielskiego na wysokim poziomie. Co więcej, posiadanie certyfikatu świadczy również o ambicjach i dążeniu do rozwijania swoich kompetencji, co również jest dobrze postrzegane przez pracodawców.

Mając w ręku certyfikat z języka angielskiego, udowadniasz nie tylko swoje umiejętności językowe, ale również zdolność osiągania wyznaczonych sobie celów i wysokie aspiracje. To wyjątkowe atuty, które z pewnością zostaną docenione w środowisku akademickim, jak również biznesowym.

Międzynarodowy egzamin Cambridge English zapewni Ci poczucie satysfakcji z własnych osiągnięć i ułatwi start w dorosłość. Chociaż sam certyfikat nie daje stuprocentowej gwarancji dostania się do wymarzonej uczelni wyższej czy zatrudnienia w renomowanej instytucji, zdecydowanie podnosi Twoje szanse na sukces, poprawia Twój wizerunek i otwiera drzwi do studiów lub pracy za granicą.

Egzaminy z języka angielskiego w naszej szkole w Katowicach

Prowadzimy profesjonalne kursy języka przygotowujące dzieci oraz młodzież do egzaminów z języka angielskiego na danym poziomie. Niewielkie, liczące maksymalnie 10 kursantów grupy, indywidualne podejście do każdego ucznia, wysokiej jakości materiały edukacyjne oraz zaangażowani nauczyciele – to wszystko przekłada się na wysoką efektywność naszych kursów. Jesteśmy Cambridge Pretesting Centre, co daje nam możliwość organizowania próbnych sesji egzaminacyjnych opartych na materiałach Cambridge Assessment English. Chcesz osiągnąć swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim i ukończyć certyfikowany egzamin z wysokim wynikiem? Zdaj się na nasze doświadczenie i rozpocznij naukę w renomowanej szkole językowej w Katowicach! Nasi kursanci otrzymują wsparcie na każdym etapie, a w razie potrzeby mogą również skorzystać z nauki w trybie indywidualnym. Przygotowania do egzaminy mogą trwać rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kursu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Przyjdź:
Języki Katowice w ZKSO nr 1
ul. Kobylińskiego 4,
Katowice 40-026