Strefa ucznia

Współpraca

 Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją współtworzą. Każdy z nas ma swoje pasje, którymi chętnie podzielimy się z Tobą. Chcesz kreować własny świat? – zbuduj roboty z Panią Jolą; marzysz o własnej roli w serialu? – zacznij od dubbingowania kreskówki u Pana Irka; a może chcesz wiedzieć co zrobić by uczyć się skutecznie? – jeśli tak jest, to zapisz się na warsztaty do Pani Alli. Przyjdź i poznaj nas: pozytywnie zakręconą Panią Anię, która rozbawia dzieciaki questami, escape roomami i projektami, oraz niepowtarzalną Panią Izę odkrywającą nastoletnie talenty poprzez komiksy, blogi/vlogi, scenki czy piosenki. Niezależnie od wieku zajdź do naszego klubu i daj się unieść angielskiej przygodzie: pobaw się w tłumacza, sprawdź jak obchodzone są święta w Stanach, czemu book crossing to świetna zabawa lub gdzie mieści się Speakers’ Corner.  

Poszukiwany/a:
nauczyciel języka angielskiego

Dowiedz się więcej

JEŚLI

 • jesteś lektorem języka angielskiego, który szuka pasji, zaangażowania i inspiracji
 • uczysz angielskiego w szkole państwowej i chciał(a)byś sprawdzić się w szkole prywatnej
 • jesteś mamą/tatą który w codziennej pracy z dziećmi dostrzega możliwości rozwoju (w tym własnego)
 • pracujesz w korporacji i rozglądasz się za pracą, która jest przeciwieństwem sztywnych reguł
 • jeszcze studiujesz, ale chcesz już się sprawdzić w roli nauczyciela, kreując świat Twoich marzeń

NAPISZ DO NAS na info@jezyki.katowice.pl

SZUKAMY

 • osób, które dobrze znają język angielski
 • lubią pracę z dziećmi lub młodzieżą
 • chcą być częścią naszego zespołu
 • są dyspozycyjne w godzinach:
 • poniedziałek / środa /piątek 15.00 – 19.00
 • wtorek / czwartek 15.00 – 19.00
 • sobota 9.00 – 13.0

ZAPEWNIAMY:

 • przejrzyste zasady wynagradzania;
 • różne formy współpracy (zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o pracę);
 • materiały najwyższej jakości do pracy online i offline;
 • dostęp do platformy on-line i aplikacji ułatwiających przygotowanie i prowadzenie zajęć;
 • przeszkolenie na nowym stanowisku pracy
 • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku,  uczenia się,  oraz empatii;
 • możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez warsztaty, szkolenia i kursy; 
 • możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, lub managera;

 

REKRUTACJA

ETAP 1

Synergia, współistnienie i współtworzenie, uzupełnianie się i tworzenie wartości dodanej to nas wyróżnia. Jeśli chcesz do nas dołączyć przedstaw się i napisz nam o sobie, o swoich pasjach, umiejętnościach, doświadczeniach, w którym kierunku chcesz się rozwijać.

Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci wspólny rozwój skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na spotkanie.

ETAP 2

Spotkanie (online czy offline), to moment kiedy:

 • chcemy poznać Twój poziom językowy – przeprowadzimy test językowy,
 • chcemy dowiedzieć się, jakie są Twoje pomysły na ciekawe i angażujące metody pracy z dziećmi lub młodzieżą – zadamy kilka pytań dotyczących metodyki nauczania,
 • opowiemy Ci o warunkach pracy oraz o zatrudnieniu w naszej szkole,
 • odpowiemy na Twoje pytania.

 

ETAP 3

Teoria teorią, jednak najważniejsza jest praktyka. Poprosimy Cię o poprowadzenie fragmentu zajęć w terminie dogodnym dla obu stron.

ETAP 4

Po pozytywnym przejściu etapów opisanych powyżej pozostaje nam jedynie podpisanie umowy i wspólna przygoda ?

 

Anna Kamrowska

Człowiek instytucja: przyjdzie na konsultacje o 7:30 rano, upiecze ciasto na egzamin, i wykona niezapominajkę (telefon do kursanta), gdy ten nie trafi na zajęcia. Traktuje wszystkich według tych samych zasad niezależnie od wieku i pozycji, ceniąc jedynie pracowitość i zaangażowanie.

Uwielbia dzieciaki i to dla nich wymyśla: Experts, Sheriffs and Deputies, English Club, Helping Hands, konkurs Master Mind … Jest zresztą do nich podobna. Żywiołowa i odjazdowa. Ma słabość do gadgetów technicznych, więc co chwilę odkrywa nowe apki, którymi zaraża wszystkich dookoła. I jak Piotruś Pan nigdy nie dorasta

Izabela Cudzik

Dusza artystyczna: uczy, tłumaczy, rysuje. Kocha kreatywność. Lubi brzmienie wymowy brytyjskiej i sztukę. Inspiruje siebie i nas tekstami literackimi ucząc na ich bazie. Nie chce nudzić się ucząc, więc zaskakuje nastolatków otwartością i oryginalnością. Wiecznie wspiera, odkrywa i się rozwija.

Szanuje odmienne charaktery i postawy u młodych. Elastycznie modyfikuje metody pracy do potrzeb kursantów. Przy tym jest odpowiedzialna i dokładna. Rzetelnie przygotowuje do egzaminów Cambridge, które też czasem przeprowadza.

Alla Sulyma

Psycholog, pedagog, lektor, trener-szkoleniowiec umiejętności społecznych i technik pamięciowych, pisarka. Aktualnie rozwija swoje zainteresowania w ramach interdyscyplinarnych studiów doktoranckich z zarządzania i psychologii.

Biegle włada czterema językami: rosyjskim, ukraińskim, polskim, i angielskim. Lubi ekwilibrystykę słowną; ciekawi ją językoznawstwo kontrastywne. Swoją wiedzę w tym zakresie wykorzystuje tworząc autorskie programy nauczania języków obcych.

Język traktuje jako medium do przekazania myśli i uczuć. Z tego powodu zajmuje się również twórczością literacką. Jest autorką dwóch książek dla dzieci pt. „Plecaczek-pracuś” oraz „Smaczne marzenie” wydanych w języku ukraińskim. Aktualnie pracuje nad książką dla dorosłych, która ujrzy świat w języku polskim.

Jako trener prowadzi zajęcia w zakresie komunikacji społecznej, asertywności, przywództwa, budowania zespołów oraz efektywnych technik uczenia się. Dla naszych grup egzaminacyjnych (Master Class) przeprowadza warsztaty z technik uczenia się i autorskie treningi pamięci.

Jolanta Sobera

Doktor nauk matematycznych, entuzjasta robotyki, propagator wiedzy na wszelkich szczeblach. Od ponad dwudziestu lat związana z Uniwersytetem Śląskim – Obecnie z Pracownią Dydaktyki Matematyki na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, gdzie prowadzi zajęcia dla studentów matematyki i informatyki stosowanej, a od 6 lat prowadzi pracownię robotyki w Instytucie Matematyki.

Od 2013 roku  związana z Pałacem Młodzieży w Katowicach, gdzie w Pracowni Matematyki i Informatyki prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci i młodzieży. Aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju projektach i konkursach związanych z edukacją dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Fachowość, innowacyjne podejście do rozwiązywanych problemów w połączeniu z bezpośrednim sposobem bycia zostały docenione przez środowisko naukowe jak i dzieci: w 2018 roku była przewodniczącą jury Ogólnopolskiego Sejmiku Matematyków, a w 2016 roku otrzymała nominację do nagrody Słonecznik w plebiscycie potalu Czasdzieci.pl na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci za prowadzone zajęcia z robotyki dla dzieci.

Dla nas wymyśla i przeprowadza, przy gościnnym współudziale Pałacu Młodzieży w Katowicach, tematyczne zajęcia z robotyki po angielsku dla dziecięcych grup wiekowych (6-12 lat) na różnych poziomach zaawansowania.

Ireneusz Załóg

Polski lektor, aktor, reżyser dubbingowy, właściciel firmy IZ-Tekst.

Jego czysty głos jest znany z audio-przewodników po muzeach, ogłoszeń na lotniskach, nagrań w stacjach radiowych całej Polski, Londynu czy Chicago. Czaruje głosem w licznych reklamach.

Jego zadziorny, chłopięcy charakter można rozpoznać w młodzieżowych audiobookach przygodowych i książkach sensacyjnych: Seweryna Szmaglewska – Czarne Stopy, Nowy Ślad Czarnych Stóp czy Mark Twain – Przygody Tomka Sawyera , Przygody Hucka Finna.

Współpracuje z internetowymi bankami głosów. Nagrywa filmy dokumentalne i fabularne. Grywał na deskach kultowego teatru Korez w Katowicach m.in. w sztuce „Mecz” na podstawie „Bądź mi opoką” B. Keeffe’a czy Homlet Andrzeja Celińskiego.

Prowadzi firmę IZ-Tekst specjalizującą się w udźwiękowianiu filmów animowanych, m.in.: Iron Man: Armored Adventures, Wyścigi NASCAR. W swojej firmie udziela się jako reżyser dubbingowy i aktor. Dla nas prowadzi warsztaty z tłumaczeń i dubbingu filmów animowanych w grupach młodzieżowych (13-18 lat).

Przyjdź:
Języki Katowice w ZKSO nr 1
ul. Kobylińskiego 4,
Katowice 40-026