Strefa ucznia

Języki Katowice
szkoła dla ludzi z pasją!

Kids

Chcesz by Twoje dziecko było dobre z języka angielskiego, ale ma wiele innych zainteresowań? Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata, a w głowie ma pełno pomysłów? Super! Odkryjmy go razem po angielsku. To ekstra zabawa i świetne wyniki!

Teens

Chcesz być dobry w szkole z języka angielskiego, ale masz wiele innych zainteresowań? Marzysz o studiach za granicą? Chcesz osiągać świetne wyniki na olimpiadach językowych lub potrzebujesz egzaminu IELTS? Ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie!

Adults

Kursy dla osób o sprofilowanych potrzebach. Do wyboru masz. komunikację ustną, pracę z tekstem i prowadzenie korespondencji. Czas kursu uzależniony jest od wybranej opcji.

Biegła znajomość języka angielskiego dzięki nauczycielom z Katowic
W naszej szkole językowej w Katowicach doskonale wiemy, że płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie wymaga nie tylko znajomości uniwersalnego słownictwa oraz struktur gramatycznych, lecz także opanowania materiału dotyczącego konkretnych dziedzin życia takich jak historia, przyroda, nauki ścisłe czy sztuka. Z tego powodu podczas intensywnych kursów prowadzimy zajęcia podejmujące różnorodną tematykę, aby zagwarantować kursantom wszechstronną wiedzę, a tym samym swobodę w posługiwaniu się angielskim w każdej sytuacji.
Kursy języka angielskiego i programy wychowawcze w naszej szkole
Dzieci i młodzież angażowane są w naukę języka angielskiego poprzez programy wychowawcze i społeczne (Sheriffs & Deputies, Helping Hands, Experts), a także projekty rozwijające osobowość oraz zainteresowania (English Club, CLIL lessons, Book Crossing). Działania prowadzone są dwutorowo, w formie wsparcia dla osób z określonymi potrzebami (konsultacje one2one) i angażowania osób uzdolnionych (Mastermind, ezine). W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w naszej szkole językowej w Katowicach stosowane jest nauczanie polisensoryczne, techniki pamięciowe i systemy motywacyjne, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdej osoby.
Kursy przygotowujące do egzaminu CAE i nie tylko
Oferta naszej szkoły językowej w Katowicach to idealny wybór dla dzieci dopiero wkraczających w świat języka angielskiego, ale także młodzieży planującej studia za granicą lub udoskonalenie swoich umiejętności lingwistycznych. Podczas kursów przygotowujemy do różnego rodzaju egzaminów, w tym popularnych CAE oraz FCE, a ponadto zapewniamy raporty o postępach w nauce i dostęp do e-dziennika. Zapraszamy!
Zadzwoń:
792-281-817
Napisz:
info@jezyki.katowice.pl
Dzieci
Języki Katowice
w ZSiP nr 1

ul. Paderewskiego 46
Katowice 40-282
Młodzież
Języki Katowice
w ZKSO nr 1

ul. Kobylińskiego 4
Katowice 40-026