Kursy dla dzieci

ZAPISZ SIĘ
JUŻ TERAZ

 • materiały kursowe
 • e-learning
 • e-dziennik
 • testy online
 • możliwość podejścia do egzaminu Cambridge
 • fiszki elektroniczne

Wybierz jedną z dwóch klas

Pierwszy kontakt z nami?

Poznaj nasze klasy i dobierz odpowiednią dla siebie.

Języki Katowice
szkoła dla ludzi z pasją!

Economy Class
 • 2 lekcje po 45 minut tygodniowo
 • materiały kursowe
 • e-learning
 • e-dziennik
 • możliwość podejścia do egzaminu
  po 2 latach nauki

Chcesz by Twoje dziecko było dobre z języka angielskiego, ale ma wiele innych zainteresowań? Wybierz Economy Class. Tutaj pozna solidne podstawy – pokona wstyd przed rozmową, a testy w szkole staną się formalnością.

Comfort Class
 • 4 lekcje po 45 minut tygodniowo
 • materiały kursowe
 • e-learning
 • e-dziennik
 • możliwość podejścia do egzaminu
  po 1 roku nauki

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata, a w głowie ma pełno pomysłów? Super! Odkryjmy go razem po angielsku. To ekstra zabawa i świetne wyniki! Comfort Class to intensywny kurs językowy dla ambitnych.

Kontakt

5 + 2 =

Tu jesteśmy

Języki Katowice w ZKSO nr 1
ul. Kobylińskiego 4
40-026 Katowice

Angielski dla dzieci w Katowicach

Nauka języka angielskiego nie musi kojarzyć się dziecku z przykrym obowiązkiem. Kiedy zajęcia są prowadzone w urozmaicony sposób i angażują dzieci do wspólnej pracy, zapamiętywanie omawianego materiału przychodzi samo!

Połączenie lekcji z zabawą sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego i błyskawicznie przyswajają sobie podstawy niezbędne do praktycznego posługiwania się angielskim.

Język angielski dla dzieci – Katowice

Dlaczego warto wprowadzać naukę języka angielskiego już od wczesnych lat? Znajomość angielskiego to w podstawa umożliwiająca lepszy start w dorosłość. Nauka rozpoczęta już w latach dziecięcych umożliwia stopniowe oswajanie się z językiem obcym, co przekłada się na swobodniejsze korzystanie z niego w przyszłości. Warto również zauważyć, że dzieci uczą się dużo szybciej i lepiej zapamiętują przerabiany materiał, niż osoby dorosłe.

W naszej szkole JĘZYKI KATOWICE prowadzimy zajęcia dla dzieci dostosowane do ich wieku oraz predyspozycji. Grupy klasyfikowane są na podstawie wstępnej rozmowy z lektorem, natomiast starsze dzieci otrzymują dodatkowo do wypełnienia test pisemny. Dzieci uczą się języka angielskiego na poziomach podstawowych oraz średnio zaawansowanych, od Pre-A1 Starters do B1 Preliminary for Schools. Każdy poziom zwieńczony jest egzaminem Cambridge potwierdzającym opanowanie materiału.

Jak prowadzimy lekcje języka angielskiego dla dzieci?

Zajęcia dla grup dziecięcych zostały przygotowane w taki sposób, aby najmłodsi kursanci z chęcią w nich uczestniczyli. Na naszych lekcjach języka angielskiego dla dzieci nie ma miejsca na nudę! Nasi nauczyciele dbają o to, aby każde zajęcia były urozmaicone i opierały się na tematyce, która jest ciekawa dla uczniów. Nauka połączona z zabawą sprawia, że dzieci z radością przychodzą na zajęcia. Wdrażane przez nas programy wychowawcze i społeczne pomagają najmłodszym zawiązywać przyjacielskie więzi w grupie i wspólnie angażować się w rozmaite projekty językowe.

Język angielski dla dzieci – klasa Economy i Comfort

Ze względu na częstotliwość lekcji, nasze kursy angielskiego dla dzieci podzielone są na klasę Economy (2 lekcje w tygodniu) oraz Comfort (4 lekcje w tygodniu). Wybór określonej klasy jest kwestią indywidualną i zależy od preferencji uczącego się. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko szybko przyswoiło sobie podstawy i rozpoczęło naukę kolejnych poziomów języka angielskiego, klasa Comfort stanowi najlepszą opcję. Już po roku nauki w naszej szkole, kursanci mogą przystąpić do egzaminu Cambridge. Jeśli Twoje dziecko uczęszcza również na inne zajęcia dodatkowe, wybierz klasę Economy, która pozwala łączyć naukę angielskiego z innymi zajęciami i pasjami. W przypadku tej opcji, przygotowania do egzaminu trwają dwa lata.

Sprawdzony kurs angielskiego dla dzieci – Katowice

Jeśli chcesz zaszczepić w swoim dziecku zainteresowanie językiem angielskim i sprawić, że z chęcią będzie osiągał kolejne etapy w nauce, profesjonalne kursy angielskiego dla dzieci w naszej szkole w Katowicach to najlepszy wybór! Dzięki rozmaitym aktywnościom, ćwiczeniom językowym, projektom oraz konkursom, najmłodsi kursanci mają zapewnioną świetną rozrywkę, a jednocześnie zdobywają cenne umiejętności w zakresie nauki języka angielskiego. Dzięki temu, żaden test w szkole nie przysparza im trudności, a swobodna rozmowa po angielsku okazuje się łatwizną!

W naszej szkole stawiamy na takie wartości jak wzajemny szacunek i tolerancja. Doceniamy indywidualne talenty i predyspozycje, wspierając uczniów w ich rozwijaniu. Nauka języka angielskiego w szkole JĘZYKI KATOWICE to sama przyjemność, a regularne postępy kursantów są wartością dodaną.

Przyjdź:
Języki Katowice w ZKSO nr 1
ul. Kobylińskiego 4,
Katowice 40-026