• Wybierz serwis:
  • Kursy Angielskiego Katowice
  • Kursy Niemieckiego Katowice
  • Kursy Francuskiego Katowice
  • Kursy Hiszpańskiego Katowice
  • Kursy Włoskiego Katowice
  • Kursy Rosyjskiego Katowice

¡Hola, amigos!

Instytut Cervantesa przy Szkole Podstawowej nr 12 w Katowicach we współpracy ze szkołą językową JĘZYKI KATOWICE ogłasza zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2014/2015.

Już po raz 3 oferujemy GRATISOWE kursy hiszpańskiego dla najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Katowicach.

Czytaj dalej

Certyfikaty YLE

26 czerwca 2014 r. w samo południe podczas uroczystej akademii dla wyróżnionych zostaną wręczone dyplomy naszym 14 pionierom egzaminów Cambridge Young Learners of English Tests. Cieszymy się, że nasze piątkowe zajęcia dla orłów, platforma e-learningowa, czy egzaminy próbne choćby w części pomogły Wam w odniesieniu pierwszych sukcesów językowych. Jesteśmy z Was dumni, gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że wiele jeszcze wspaniałych chwil przed Wami.

Koniec roku - 12 czerwiec 2014 r. 

Już czerwiec a z nim koniec roku szkolnego. Nasze uroczyste zakończenie kursów będzie miało miejsce w czwartek 12 czerwca 2014r. o godzinie 17.00. Rok pracy zostanie nagrodzony występami Krzysztofa Falkowskiego i jego marionetek. Na sznurkach wystąpią liczni artyści: Elvis Presley, Tina Turner, Michael Jackson czy Elton John.  Zapraszamy Zobacz naszych artystów w TVP1:  http://www.youtube.com/watch?v=RWet7QmehIg

Spotkanie świąteczne

Serdecznie zapraszamy dzieci na przedstawienie świąteczne. Impreza odbędzie się w świetlicy szkolnej dnia 10 grudnia 2013r. w godzinach 17.30-18.30. "Choinka" to spektakl familijny w formie teatru magnesu inspirowany łowickimi wycinankami ludowymi. Dzięki pięknym piosenkom przedstawia historię od szyszki do w pełni przybranego drzewka oraz wyjaśnia prawdziwy sens świątecznych dekoracji.

Egzaminy Cambridge dla dzieci

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z przedstawicielami Cambridge English Language Assessment oraz Centrum Egzaminacyjnego Cambridge, które odbędzie się w dniu 10.12.2013r. w godzinach 17.30-18.30 w sali 1.4 w Szkole Podstawowej nr 12 w Katowicach.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu możliwość przystąpienia Państwa dziecka do egzaminu językowego Cambridge Young Learners English Tests w ramach działań firmy Języki Katowice.

Prezentacja na temat egzaminów Cambridge dla dzieci w wieku 7-12 lat: http://prezi.com/zqow7ewcvqq8/cambridge-young-learners-english-tests-yle/