• Wybierz serwis:
  • Kursy Angielskiego Katowice
  • Kursy Niemieckiego Katowice
  • Kursy Francuskiego Katowice
  • Kursy Hiszpańskiego Katowice
  • Kursy Włoskiego Katowice
  • Kursy Rosyjskiego Katowice

E - Learning

LerniWyobraź sobie, że nauka jest przyjemnością, do której chętnie wracasz. Do pracy motywują Cię nie tylko owocne rezultaty, ale sam proces uczenia się, który sprawia prawdziwą przyjemność!


Lerni to platforma internetowa do nauki sześciu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i angielskiego biznesowego, na różnych poziomach zaawansowania. Kursy powstały w oparciu o metodę personalizacji, której głównym założeniem jest indywidualizacja procesu nauczania i wzmocnienie zaangażowania ucznia.
Zdobywając wiedzę kursant korzysta z bazy multimediów edukacyjnych: filmów i dialogów z native speakerami, gier, fotolekcji oraz interaktywnych ćwiczeń, które nie tylko skutecznie zwiększają efektywność, lecz dodatkowo angażują do nauki. Zdobywanie punktów, kolekcjonowanie odznak, a także osiąganie coraz wyższej pozycji w rankingu użytkowników są aktywnościami, dzięki którym nauka jest zarazem przyjemną i efektywną rozrywką.
Nauka z Lerni to wciągająca przygoda, do której użytkownik powraca niczym do ulubionej gry komputerowej. Wyznaczenie indywidualnego planu nauki, który następnie jest systematycznie analizowany przez system, bieżąca informacja o stopniu realizacji swoich założeń, a także statystyki określające postęp to przykładowe mechanizmy, które odpowiadają za stałą stymulację i motywowanie ucznia do rozwoju.
Najlepsze rezultaty osiąga się wtedy, gdy przyjemność płynąca z samego uczenia się jest równa korzyściom wynikającym ze zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Multimedialne komponenty kursów online Lerni zapewniają szybkie i wymierne efekty pracy przy optymalnym dla kursanta nakładzie czasu. Do rozpoczęcia nauki wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Zapraszamy na poniższe strony www:


E-kursy językowe:

FunEnglish.pl - multimedialny podręcznik do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat

Angielski123 - poziomy A1-B2

Niemiecki123 - poziomy A1-B1

Hiszpanski123 - poziomy A1-B1

Francuski123 - poziom A1

Wloski123 - poziom A1

Business English123- multimedialny e-kurs języka angielskiego dla biznesu

 

 E-kursy usprawniające naukę:

Czytaj123 - uczy szybkiego czytania, poprawia pamięć fotograficzną

Pamietaj123 - skutecznie wspomaga procesy pamięciowe

Pisz123 - rozwija umiejętność szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze

 

E-kursy specjalistyczne:

Fotografia123 - obowiązkowy kurs dla początkującego fotografa i pasjonata zdjęć

Photoshop123 - szkoli z obsługi najpopularniejszego programu graficznego