• Wybierz serwis:
  • Kursy Angielskiego Katowice
  • Kursy Niemieckiego Katowice
  • Kursy Francuskiego Katowice
  • Kursy Hiszpańskiego Katowice
  • Kursy Włoskiego Katowice
  • Kursy Rosyjskiego Katowice

Zapisy

Nowe grupy otwieramy na początku każdego semestru – we wrześniu oraz w styczniu / lutym.

Zapisy trwają przez cały rok. Osobom zapisującym się w trakcie trwania kursu proponujemy lekcję próbną, a cenę za kurs obliczamy na podstawie ilości zajęć pozostałych do końca kursu.

W celu jak najlepszego dostosowania naszej oferty do Państwa potrzeb prosimy o podanie celów nauki (np. konwersacje; egzaminy YLE, KET, PET, FCE, IELTS; jezyk specjalistyczny) oraz określenia preferencji co do typu zajęć (zajęcia indywidualne [1-3 osób] / zajęcia grupowe [4-10 osób] ).

Następnie określamy Państwa poziom znajomości języka (test oraz rozmowa). Prosimy nie przygotowywać się do testu. Ważne dla nas jest sprawdzenie utrwalonych umiejętności językowych.

ZAPISY W SZKOLE
Zapisu na kurs można dokonać zgłaszając się do sekretariatu:

KURSY DZIECIĘCE - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12, ul. Paderewskiego 46, 40-282 KATOWICE

w terminie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 15:00.

 

KURSY MŁODZIEŻOWE - KLO nr 1, ul. Kobylińskiego 4, 40-026 KATOWICE

w terminie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:00 do 17:00.


ZAPISY ON-LINE
Można skorzystać z zapisów on-line wypełniając formularz kontaktowy lub przesyłając zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REZERWACJE
Warunkiem zapisania się na kurs jest wniesienie wymaganej opłaty. Wpis osobisty lub internetowy bez wniesienia stosownych opłat jest tylko maksymalnie trzydniową rezerwacją miejsca, chyba że dokonane zostaną inne uzgodnienia ze szkołą.